Ditën e sotme vajza e vogël e këngëtares Aurela Gaçe, Abigail feston ditëlindjen e saj të tretë.

Duke publikuar një fotografi të vogëlushes me flamur në dorë, ajo kujdeset që të mos ia zbulojë fytyrën, në dallim nga e madhja, të cilën tashmë e njohim.

Mami Aurela ndihet e emocionuiar në këtë ditë dhe shkruan, “Sot 3 vjeç. Sa shumë të duam Abushja jonë, e vogla jonë, e ëmbla jonë, jeta jonë… sa herë i marr erë, mbushem me jetë. Zot faleminderit”.

Aurela është nënë e dy vajzave ku më e madhja është Graçe dhe erdhi në jetë rreth një vit para martesës së saj me Skerdin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here