Sali Lushaj feston sot ditëlindjen larg djalit të tij, Stresit, i cili ndodhet në burg prej tetorit të vitit 2018 për armëmbajtje pa leje dhe pjesmarrje në krim të organizuar.

Por urimi nga i biri nuk ka munguar në këtë ditë të veçantë. Nga qelia e burgut ai i ka bërë dedikimin e veçantë, bashkë me një urim për Lulzim Bashën, i cili gjithashtu feston sot ditëlindjen!

Stresi u thotë të mos dorëzohen dhe mesazhi i tij ka marrë mijëra pëlqime në Instagram.

Sot dy persona të rëndësishēm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzoni!!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here