Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel është e lumtur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram lajmin e ardhjes në jetë të djalit të dytë.

“Çmendurisht e dashuruar me Romanin tonë, lindur dje 11 tetor 2019. Më herët se sa pritej megjithatë 2.9 kg lumturi e pastër”, shkruan Sara përkrah fotos ku ka dalë me të voglin e familjes dhe djalin e madh London.

Kështu Sara na zbulon dhe emrin e djalit të dytë, e mesa duket ajo dhe Ledioni janë të fiksuar pas emrave të qyteteve.

Shumë urime Sara!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here