Të gjithë kemi dëshirë të kemi dhëmbë të bardhë dhe të ndritshëm. Për shkak të arsyeve të ndryshme jo të gjithë kanë dhëmbët që ëndërrojmë, por tani është e mundur.

Merrni gjysmë lugë çaji me sodë buke, 2 pika lëng limoni, 1 pikë vaj esencial, karamele mente, ¼ lugë çaji me pluhur nenexhiku të thatë, dhe përzijini të gjitha në një enë.

Aplikoni masën në dhëmbët tuaj dhe lëreni për 3 minuta ose më shumë. Në fund, shpëlajeni gojën dhe lani si normalisht dhëmbët tuaj. Do të shikoni se rezultati do të jetë mahnitës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here