Në medie gjatë gjithë kësaj kohe nuk kanë munguar thashethemet për një rikthim të mundshëm mes Stresit dhe Keisit.

Së fundmi ka qenë vetë Keisi ajo që e ka sqaruar situatën njëherë e mirë. E pyetur nga një ndjekëse në Instagtam si do jetë 14 shkurti për të, Keisi u përgjigj: “Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”.

Me këtë përgjigje ajo tregoi se është beqare dhe askush tjetër nuk ja ka vjedhur zemrën. Kujtojmë se reperi e uroi Keisin publikisht me rastin e ditëlindjes, duke treguar se dyshja ruajnë marrëdhënie shumë të mira edhe pas ndarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here