Einxhel Shkira është një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar, sidomos fotot që ajo poston në Instagram tërheqin shumë vëmëndjen. Së fundmi moderatoren e kemi parë në emisinoin e së dielës në Top Channel, “E diell’ .

Dhe për këtë eksperiencë të re Einxhel ishte thirrrur në ‘Thumb’ nga Aulona dhe Fatma për të rrëfyer rreth kësaj eksperience të re.

Përveç punës në promon e emisionit shihet se Einxhel ka folur dhe për jetën e saj private dhe ka treguar se nuk është e rëndësishme që të jesh e lidhur për të fjetur me dikë.

’Njërëzit mendojnë se unë bëj vetëm qejf, pi dal…’ ka treguar Einxhel ndërkohë që Aulona e ka ndrëprerë duke thënë se njeriu ka nevojë që të bëjë marrëdhënie me të.

‘Po pse duhet të lidhesh për të bërë atë gjë’ ka pyetur Einxheli ndërkohë që dy moderatoret kanë mbetur të habitura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here