KreuLajmet e Fundit"Sozia" e Jennifer Lopez është një shqiptare

“Sozia” e Jennifer Lopez është një shqiptare

Ajo është një prej vajzave më të ëmbla të ekranit, si dhe një prej moderatoreve më të komentuara e të ndjekura në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Eva Muratin e cila jo rrallë herë ka qenë pjesë e lajmeve rozë si për jetën e saj sentimentale ashtu edhe profesionale.

Së fundmi Eva i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram dhe njëri prej tyre e ka pyetur bukuroshen shqiptare se nëse e di që ngjason me këngëtaren me famë botërore Jennifer Lopez.

Eva ka shpërndarë një artikull ku shihet një foto e saj dhe e Jennifer dhe ka pranuar se shpesh herë i kanë thënë për ngjashmërinë e madhe mes tyre./intv/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img