Reperi i njohur Stresi dhe ish e dashura e tij Keisi kanë marrë vemendjen e medieve rozë për një kohë të gjatë.

Pak kohë më parë Stresi deklaroi në emisionin “Ftesë në 5” se do të luftonte për të, e duke e pranuar ndarjen me Keisin.

Por Keisi, edhe pse Stresi i përcolli një mesazh se ende e donte, nuk ka nguruar të bëjë publik një mesazh qe e ka marre nga një ndjekëse në instagram, e cila i ka treguar se Stresi kishte një të dashur e te dy talleshin gjatë gjithë kohës me Keisin.

“Po të tregoj një histori të vërtetë. Kemi qenë verën e shkuar të mbledhur për drekë disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi bashkë me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd. Hapi telin Stresi, sheh në Instagram që kishe hedh ti foto me të. “Bobooo kjo nuk mbush hiç”, e ja kemi plas të qeshurës me lot fare edhe sot e kujtoj, gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim b*thën me ty kur ish në burg Kedi, sa hidhje ti foto. 8 muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu kontakt 24 orë me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin tënd që në fillim të majit i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë, s’mbaheshe fare. Aman mos më dërgo mesazh në direct se jam me zemër të dobët”, shkruan ndjekësja.

Këtë mesazh Keisi e ka publikuar në Instastory duke i pyetur fansat nëse ajo është fanse apo inatçore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here