Klea Huta ka qenë viktimë e sulmeve kibernetike në rrjetet sociale. Ka qenë ajo që ka treguar se kanë hakuar llogarinë e saj në “Instagram” dhe se ka arritur të rimarë atë pas 10 orë luftë, siç thotë vetë Klea.

“Miq dhe ndjekes. Incidenti i sotem ishte i shemtuar dhe mjaft i ulet. Une personalisht ndihem shume keq nga kjo qe ndodhi dhe u deshen 10 ore lufte qe te mund te kisha serish akses ne profilin tim. Deri tani besojme qe jemi ne rregull. Shpresoj te kem mirekuptimin tuaj dhe te vazhdojme me planet tona”, shkruan Klea.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here