Kengetarja e re, por me nje fame te madhe Tayna, ka postur foto ne instagram me veshjen e saj roz e cila duket si nje barbi. Ditet e fundit mediat shkruajten se Tayna, duket si ruse, me floket bjonde, por duke me veshjen e meshinit roz, ajo ngjan si nje barbi, edhe pse ngjyra e flokeve eshte e erret dhe nuk dihet nese eshte foto e bere me perpara apo ditet e fundit. Ku posht se ciles ka shkruar: ” Sa është probabiliteti i thymjes në midis në këtë foto?”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here