Tenori i njohur Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual, nga disa gra.

Tetë këngëtare dhe një kërcimtare pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve 1980, shkruan Associated Press, transmeton dritare.net.

Vetëm njëra nga gratë ka pranuar që emri i saj të tregohet publikisht, dhe ajo është Patricia Wolf.

Domingo ka reaguar duke thënë se akuzat janë të  pavërteta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here