Një tërmet prej 3.4 shkallëve sipas Rihterit ka goditur periferinë e Shkupit, respektivisht tërmeti ka qenë me epiqendër në kufirin mes Maqedonisë së Veriut, Kosovës dhe Serbisë. Raportohet se thellësi e tërmetit ka qenë 1 km.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here