Mijëra tifozë të Shqipërisë, të zhgënjyer nga rezultatet e Kombëtares tonë po ndjekin përballjen Angli-Kosovë, kjo sepse takimi nisi me një gol të bukur të kombëtares kosovare.

Sakaq kjo ndodh sepse Kosova po paraqitet mjaft mirë në ndeshje dhe po tregon se ka një skuadër që mund të kualifikohet për më tej.

Megjithëse anglezët barazuan brenda pak minutave përsëri tifozët nga Shqipëria vijojnë të ndjekin ndeshjen Angli-Kosovë. /tirananews.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here