Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka publikuar një foto të kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës së tij zyrtare në Kosovë. Krahas fotos ku duket që Rama po hyn në një nga zyrat e liderëve politikë, Manjani shkruan: “Uaaaaa. Fiks si drejtor shkolle, që sapo ka marrë emërimin nga partia dhe po vë rregulla”.

“Uaaaaa. Fiks si drejtor shkolle, që sapo ka marrë emërimin nga partia dhe po vë rregulla. Tuj u rrit e tu u çoroditë – thonë në Shkodër”, shkruan Manjani në postimin e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here