Kryedemokrati Lulzim Basha ka kërkuar që të mbahet qetësi në sallën e Kuvendit të Shqipërisë. Teksa fliste për Shqipërinë dhe për raportet e vendit në lidhje me korrupsionin, Basha ‘u shqetësua’ nga zërat në sallë.

Menjëherë kreu i Partisë Demokratike kërkoi qetësi në sallë dhe thirri gardianët.

“Ka ndonjë problem me Gardën? A mund të mbajë qetësi në sallë sa të mbaroj unë fjalën?”- tha Basha dhe vijoi të fliste në foltore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here