KreuLajmet e FunditVIDEO/ Hapi qesen me patatina në market, i pështyu dhe i futi...

VIDEO/ Hapi qesen me patatina në market, i pështyu dhe i futi sërish në dollap: E reja irriton miliona njerëz

Një vajzë disa ditë më parë kishte shëtitur nëpër një market, duke hapur qesen me patate të skuqura, që i kafshoi dhe më pas i pështyu duke i kthyer në qese dhe vendosur në dollap, transmeton Telegrafi.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ajo nuk u ndal me kaq – vazhdoi të konsumon pijet joalkoolike të cilat më pas i ktheu nëpër rafte.

Ndërkohë është zbuluar se ku është kjo vajzë, e në Twitter përdoruesit kanë shkruar se ajo është frizere dhe se shëtitjen nëpër market e ka cilësuar si “shaka”, dhe se të gjitha produktet e përdorura në fund i ka blerë.

E nëse vërtetë këtë e ka bërë nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar, por ndërkohë ajo ka mbyllur të gjitha profilet në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img