KreuLajmeVideo/ Në shtëpinë e Rudinës dhe Markut u shtua një pjesëtare e...

Video/ Në shtëpinë e Rudinës dhe Markut u shtua një pjesëtare e re dhe quhet Gjyste!!

Nëse jo më herët, me siguri të gjithë jeni njohur gjatë karantinës me “kafshën shtëpiake” të Rudina Dembacajt, miun e quajtur Shkëlqim.

Çimi, siç aktorja e thërret më së shumti në videot e saj, është bërë personazh kryesor në llogarinë e Rudinës, e cila e përkëdhel dhe e ledhaton si një fëmijë të vogël.

Mirëpo pas Çimit, Rudina dhe partneri i saj Mark Frroku kanë vendosur të marrin edhe një pjesëtar të ri.

Në familjen e tyre është bashkuar një qenushe në ngjyrë të zezë, të cilës aktorja i ka vendosur emrin më qesharak për një qen, Gjyste.

Mesa duket, fiksimi i Rudinës është t’i vendosë kafshëve emra njerëzish dhe ndjekësit shkrihen së qeshuri nga idetë e saj të çmendura.

Aktorja ka ndarë foto e video të Gjystes, të cilën e ka mirëpritur plot dashuri në shtëpi.

“Gjystja gocë zeshkane.”- shkruan Rudina krahas postimeve të anëtarit më të ri të shtëpisë së saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img