Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u rrëmbye më 17 janar dhe u dhunua barbarisht derisa humbi jetën nga torturat.

Sipas videos së siguruar nga News24, në datë 31 janar në Maskuri të Shijakut, rreth 1 kilometër larg resortit “Golden” gjatë kontrolleve për trupin e Jan Prengës, unifromat blu kanë  gjetur një plastmas me njolla gjaku. Ky send është sekuestruar në cilësinë e provës materiale dhe është çuar në laborator për analiza.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here