Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Evi Reçi do të jetë edhe këtë sezon të ri televiziv në krye të emisionit të pasdites në “Vizion Plus”.

Pas pushimeve të gjata, duket se moderatorja ka mbledhur shumë energji për t’i ndarë me publikun.

Nëpërmjet një videoje në Instagram, Evi ka lajmëruar fansat për rikthimin e “Vizionit të pasdites”, si dhe ka bërë të ditur datën e nisjes së transmetimit.

Ky emision do të nisë nga e hëna e 21 shtatorit dhe do të jetë në transmetim çdo pasdite.

“Sfida vazhdon edhe kete vit ne @vizionipasdites
Me shume tema, te ftuar dhe ngjarje! Rikthehemi te henen 21/9 ora 17:50 ne @vizionplustv !”- shkruan Evi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here