Amarildo Xhindi, djalit i deputetit të PS-së, Famit Xhindi është bërë ditën e sotme baba për herë të parë.

Mësohet se në jetë ka ardhur një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

Ka qenë vetë Amarildo që e ka bërë publike foton e vogëlushes duke e quajtur ‘E mira e gjysh Fatmirit’.

Kujtojmë që deputeti i PS, Xhindi u vra në 2 maj të vitit 2009 dhe vrasja e tij ka mbetur ende mister.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here