Në Camp Nou do të luhet supersfida e mbrëmjes me Barcelonës dhe Bayern.

Barcelona e “coptuar” me mungesa të shumta pritet t’i besojë L.De Jong blerjes më të re.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Araujo, Pique, Eric Garcia; Sergi Roberto, Frenkie De Jong, Busquets, Pedri, Jordi Alba; Luuk De Jong, Depay.

Bayern Munich: Neuer; Pavard, Sule, Upamecano, Davies; Kimmich, Goretzka; Musiala, Muller, Sane; Lewandowski.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here