Këngëtarja Bleona Qereti ka tërhequr vëmendjen pasi po diskutohet se ka nisur një romancë të re dashurie. Kjo gjë u la të nënkuptohej nga moderatori Eni Shehu gjatë emisionit “Pikë” ku foli për eksperiencën në Love Story Talk, ku komentoi edhe mbi Bleonën e cila merr pjesë si opinioniste.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur përherë larg medias. Por dikë e ka. E kam nuhatur në prapaskena që ka diçka”, tha ai. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here