Analisti Artur Zheji i ftuar në Ora News ka thënë se Kryeministri Edi Rama tashmë ka gati dorëheqjen, por po kërkon një rrugëdalje si garanci, për ta bërë këtë.

“Ditën e enjte që Berisha ka qenë në OPINION, një biznesmen i njohur shqiptar është kthyer nga një takim biznesi që kishte planifikuar në Europë, e ka shtyrë atë takim per të shkuar te Rama dhe për të përcjellë disa mesazhe. Në dijeninë time, Rama ka kërkuar edhe pak kohë dhe ka gati dorehëqjen. Rama po kërkon një “exit way”, tha ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here