Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të diele në Cërrik.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh.

Si pasojë e flakëve të zjarrit janë  djegur orenditë e shtëpisë.

“Rreth orës 20:50, në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh,  ka rënë zjarr dhe për pasojë janë djegur  orenditë e shtëpisë.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia”, thuhet në njoftimin e policisë. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here