KreuLajmeFOTO/ Athinë, i gjenden mbi 3 kg heroinë në banesë, arrestohet 52...

FOTO/ Athinë, i gjenden mbi 3 kg heroinë në banesë, arrestohet 52 vjeçari shqiptar dhe një gjeorgjiane

Athinë- Policia greke ka zbuluar mbi 3 kg heroinë në një banesë. Pas sekuestrimit të materialeve të gjetura policia ka arrestuar një shtetas shqiptar 52 vjeç dhe një grua gjeorgjiane 34 vjeç. Emrat e personave të arrestuar akoma nuk janë bërë të ditur. Në banesën e tyre u sekuestruan 3 kg 151 gram heroinë, 3 peshore, 2200 euro dhe 6 celularë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img