Dojna Mema është një nga vajzat më të pëlqyera të ekranit. Atë jemi mësuar ta shohim në emisionin “Pop Culture” dhe si prezantuese e “The Voice Kids.”

Dojnën nuk e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale dhe këtë e ka pranuar dhe vetë moderatorja.

E pyetur nga një ndjekës ajo është përgjigjur se është mjaft e zënë në jetën reale dhe pas prezantimit të Voice Kids ajo ka preferuar të rrijë pak në qetësi.

Më tej një tjetër ndjekës i bën një pyetje mjaft interesante. “Si mendon ti Dojna, a duhet t’i thërrasim vjehrrës mami. A do ta bëje ti?”-i drejtohet moderatores.

Dojna është përgjigjur, madje ka dhënë një përgjigje shumë të sinqertë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here