Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit, ku si pasojë e përplasjes ka humbur jetën një person.

Ndërkohë është shoqëruar 60-vjeçari Sh.A., drejtuesi i mjetit tip ‘Peugeot’.

Qytetari gjendet ende i shtrirë në rrugë, ndërkohë që policia dhe ambulanca nuk kanë mbërritur ende në vendngjarje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here