Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në aksin Elbasan-Cërrik, në afërsi të fshatit Than.

Një mjet ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në kanal, fatmirësisht pa lëndime në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here