Një 35-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi mjeti me të cilin udhëtonte ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Ndërfushaz të Mirditës, dhe informacioni paraprak i policisë bën të ditur se ndodhet në vendngjarje për sqarimin e plotë të shkakut të aksidentit vdekjeprurës.

Mirditë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volksëagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here