Një i ri ka mbetur i plagosur në një aksident mëngjesin e sotëm në Korçë. Aksidenti ndodhi në zonën e terminalit ku një mjet ka përplasur një këmbësor. Sipas dëshmitarëve, personi i plagosur është i ri.

Menjëherë pas aksidentit policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje, teksa i plagosur është dërguar në spital, por ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here