Moderatorja Arbana Osmani na ka prezantuar në me anë të një Instastory në “Instagrant” me një projet të ri që duket se ka marrë jetë.

Nga video e publikuar shohim Arbanën teksa pozon pranë një pjate më ushqim dhe një gote vere. Nuk jemi të sigurt nëse bëhet fjalë për një projekt televiziv apo jo, por kuptohet që ka të bëj më pasionin e saj gatimin./ Tirananews.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here