Policia e Durrësit ka arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë të mbrëmjes së sotme në qytetin e Durrësit, ku mbetën të plagosur nënë e bir.

Mësohet se është arrestuar Ergys Juba, i cili plagosi me armë zjarri nënë e bir, Valbona dhe Flamur Ccerma, pas një sherri që nisi për një vend parkimi.

Më herët policia ka shoqëruar Zyber Jubën, vëllain e Ergysit, i cili ishte prezent në momentin e ngjarjes që terrorizoi qytetin e Durrësit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here