Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar në një status në rrjetet sociale, kaosin e krijuar në Rinas pas bojkotit të kontrollorëve duke iu referuar deklaratës së disave prej tyre që thanë se kërkuan pushim pasi ishin shumë të stresuar.

Hoxha sjell në vëmendje rastet kur trafikantët e drogës kanë ulur avionët në Shqipëri që nga Divjaka, Vlora dhe në grykëderdhjen e lumit Ishëm. Ai thotë se paskemi pasur me kohë pilotë të certifikuar sipas standardeve të BE pa pasur nevojë fare për kontrollorë të stresuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here