Kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk ka të ndalur me gafat, dhe si duket kryeministrit Rama nuk i shpëtojnë pa i rënë në sy .

Thuajse një çdo konferencë që ka mbajtur për shtyp dhe takimet që zhvillon me qytetarët, Basha ka lënë pas nga një gafë që më pas ka shpërthyer në humor dhe meme në rrjetet sociale.

Një tjetër gafë është bërë ditën e sotme në një konferencë me gazetarët, gafë që nuk i ka shpëtuar as kryeministrit Edi Rama i cili e ka postuar në faqen e tij dhe shkruan “O ti mos vdeksh kurrë, kurrë!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here