Nëse viti 2020 është cilësuar prej jush si një vit i çmendur, shpresat janë te 2021. Lajmet janë të mira. Armiqtë e përjetshëm, që kanë rritur breza të tërë që kanë qëndruar duke i parë para ekranit, do të rikthehen në mars të vitit 2021. Bëhet fjalë për maçokun Tom dhe miushin Jerry.

Dy mistrecët e pabindur do të rivijnë në animacionin me regji të Tim Storu dhe aktorët Chloë Grace Moretz, Rob Delaney, Michael Pena, Ken Jeong e Colin Jost. Por çfarë na pret?

Krijuesit nuk kanë rrëfyer shumë, por ajo që CNN shkruan është se dyshja e pandarë zhvendosen në Neë York, dhe seritë zhvillohen në një hotel ku do të zhvillohet një dasmë. Tom ka detyrën e vështirë… të heqë Jerryn nga rruga e tij, por ndryshe nga sa pritet, dyshja pajtohen dhe bashkohen në një luftë kundër një armiku më të madh. Për më shumë, mbani frymën drejt 5 marsit të 2021.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here