Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha është bërë pjesë e replikave të ndërsjellta midis babit të tij dhe gazetares Mira Kazhani.

 Në një satus në rrjetet sociale djali  i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha shkruan me ironi :

 “Pasi shtypi nje 17-vjeçar, përgjigja epike e Mira Kazhanit ishte: Fajin e ka Saliu”

Kjo e fundit përpara disa ditësh aksidentoi me makinën e saj në autostradën Tiranë –Durrës, 17-vjeçarin Nertil Pëllumbi, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.

Berisha hodhi akuza të forta për aksidentin në fjalë duke thënë se identiteti i 17-vjeçarit u mbajt i fshehur për një javë nga familjarët, të cilët nuk dinin asgjë për fatin e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here