Çifti i njohur i estradës po duket se kanë probleme në martesë.

Fero është një ndër reperët shqiptar të cilët kanë bërë rikthimin e tyre në muzikë mjaft të fuqishëm.

Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli, janë mjaft të përfolur në rrjete sociale.

Ata dhanë lajmin se ishin martuar tash e disa muaj, ndërsa pak ditë pasi lidhën kurorën çifti treguan se ishin në pritje të një fëmije.

Nina erdhi në jetë një muaj pas martesës së dyshes teksa çifti dukeshin tejet të lumtur me njëri tjetrin dhe vajzën e tyre.

Disaa ditë më parë fansat vërejtën se çifti nuk po ndjekin njëri tjetrin në rrjete sociale, teksa edhe modelja nuk ka foto të publikuara me Feron në Instagram.

Fero so tka publikuar një video me këngën e Big Sean “I don’t Fuck with You”, e cila i dedikohet ish-partnerëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here