Një operacion ka nisur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës dhe në Lushnje dhe të dhënat paraprake flasin për një aksion për arrestimin e atentatorit të dytë ndaj prokurorit Arian Ndoji dhe dy personave që e shoqëronin.

Mediat raportojnë se operacioni po zhvillohet nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, ato RENEA si dhe Forcat e Posaçme Operacionale, që kanë shkuar nga Tirana duke mënjanuar plotësisht policinë lokale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here