Një denoncim i rëndë është bërë publik në mediat sociale, ku në Durrës një i moshuar kryen veprime të turpshme ndaj një vajze me probleme mendore.

Në videon e publikuar pretendohet se i moshuar po ngacmon seksualisht vajzën me probleme mendore, ku shihet se po e prek pa dëshirën e saj.

Po ashtu në mesazhin e publikuar nga gazetari Osman Stafa, qytetari thekson se ka bërë denoncim në polici, dhe këto të fundit nuk e kanë shoqëruar në komisariat të moshuarin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here