Dy ditë pasi denoncoi në rrjetet sociale, zhurmën e betonierëve përballë pallatit të tij, zv/kryeministri Erion Braçe u është përgjigjur kritikëve që e kanë cilësuar të pavend që në postin e tij ai kërkon të zgjidhë problemin duke denoncuar në Facebook.

Braçe shprehet se për ta nuk je kurrë njeri i vërtetë por vetëm një karrige dhe për ta duhet të sillesh si i tillë.

Komenti i plotë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here