Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, publikoi sot një dokument në rrjetet sociale, ku tregonte se kishte fituar gjyqin në Itali, përballë Jamarbër Malltezit.

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i këtij të fundit i cili në një reagim në rrjetet sociale, i drejtohet Ballës me gjuhë kërcënuese teksa shkruan “Të këshilloj mos ta përmendësh shumë, se ti e di mirë sa e gjatë është rradha e atyre që janë gati të të japin një mësim më të mirë”.

Postimi i plotë i Malltezit:

Tualet, nuk desha të ta tund në hundë këtë punën e vendimit për keqardhje, po ti je si Shaban Qosja. 

Ti s’ke fituar asnjë gjyq. Pasi refuzove 2000 euro, pranove 3000 euro, si çmim për mësimin që më detyrove të të jap në aeroport. 

Të këshilloj mos ta përmendësh shume se ti e di mirë sa e gjatë është radha e atyre që pa i detyruar ti, janë gati të të japin një mësim më të mirë, pavarësisht nga çmimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here