Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi është shkëputur prej kohësh nga ekrani. Përgjatë kësaj periudhe ajo është fokusuar te fëmijët e saj, Zëri dhe Bora.

Megjithatë, këto janë muajt e fundit të pushimeve pasi me ardhjen e Shtatorit Elita do t’i rikthehet televizionit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram.

Moderatorja nuk ka zbuluar më shumë detaje dhe nuk dihet ende se për çfarë projekti bëhet fjalë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here