Browsing: fjodora fjora

Fjodora Fjora njihet nga publiku si një ndër gazetaret më të përgatitura të kulturës. Gjithashtu ajo është mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private. Së fundmi gazetarja ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone”. Si rrallëherë Fjodora ka folur pa dorashka mbi jetën e saj private dhe çfarë po ndodh me atë aktualisht.