Duke shfletuar: Lady Gaga

Pasi u mungoi fansave të saj, Gaga është kthyer me një projekt shumë interesant, ku shfaqet me një “look pink” në të cilin nga ngelën sytë! Kënga mban titullin “Stupid Love” dhe menjëherë pas publikimit ka arritur miliona klikime. Klipi u xhirua në një shkretëtirë dhe këngëtarja duroi temperaturat e larta, por mesa duket Lady

Projekti i fundit i Lady Gaga ka qenë një vit më parë, kënga mjaft e suksesshme “Shallovv” në bashkëpunim me Bradley Cooper, një kolonë zanore e filmit “A star is Born”. Ajo u mungoi fansave për një vit dhe tashmë është kthyer me një projekt interesant ku shohim një Lady Gaga pink në këngën që