Browsing: nxenesit

Në kohën kur Shqipëria regjistron 10 raste me koronavirus, mjeket apelojnë se kur qytetarët duhet ti drejtohen spitalit nëpërmjet numrit 127. Mjeku Tritan Kalo i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tha se nëse një person ka kollë, temperaturë dhe vështirësi në frymëmarrje duhet të njoftojnë menjëherë urgjencën. Tritan Kalo: Janë të lutur të