Duke shfletuar: PD

Nga: Luçiano Boçi, nënkryetar i Partisë Demokratike Protesta e 7 korrikut ridimensionoi dhe njëhere politikën shqiptare duke shprishur përfundimisht perceptimet…

Sali Berisha mbrëmjen e së enjten mbajti protestën e paralajmëruar prej kohësh. Rikthimi i tij si kryetar i selisë blu,…