Moderatorja, Bieta Sulo ka vetëm pak kohë që është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi Art.

Ajo herë pas here publikon foto bashkë me të në rrjetet sociale.

Së fundmi, Bieta ka postuar në ‘Instagram’ disa foto mëngjesi i sotëm, ku moderatorja shfaqet me Kroin në ballkon duke mbjellë një pemë.

‘U morëm me kopshtari sot në mëngjes dhe Arti i mamit është shumë i interesuar në këto çështje’, shkruan Bieta.

Kroi duket shumë i përkushtuar në ndihmën që po i dhuron të nënës së tij. Një nisje e mbarë e ditës për familjen Dudushi…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here