Nënkomisari 44-vjeçar Saimir Hoxha ishte në krye të detyrës kur është qëlluar për vdekje nga Aldo Rama, autori i dyshuar i ngjarjes i cili dyshohet se kishte parcela me kanabis në zonën e Ishull Lezhës.

Hoxha ishte me origjinë nga Puka dhe prej vitesh ishte punonjës policie në Lezhë dhe Shëngjin. Ai ishte baba i dy fëmijëve, dhe jetonte në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here