Kjo foto kur dy policë ndalojnë një protestues po bën xhiron e rrjetit.

Protestuesi shihet i shtrirë me një pamje të përhumbur, teksa polici i ka vënë shkelmin në qafë.

Mësohet se protestuesi është Blendi Shahu dhe është djali i shkrimtarit dhe gazetarit Rexhep Shahu.

“Edi Rama!

Im bir Blendi Shahu që sheh në foto nuk është terrorist.

Është student i Akademisë së Arteve. Ata që i bëjnë keq atij bëhen qyqe…”, shkruan ai.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here