Grabitja e kasafortës me para në postën e Krujës ka tashmë katër të arrestuar si autorë, mes tyre edhe roja.

Ne pranga per vjedhjen e kasafortes me 110 milion lekë jane vene shtetasit, Mark Caka; Bujar Tafa; Andi Paturri (Çerishti) si dhe roja Besnik Parruca, i cili u ndalua menjehere pas ngjarjes, por u justifikua duke thene se nuk kishte bere denocnimin, pasi ishte kanosur me jete nga grabitesit.

Sipas News 24, edhe katër persona të tjerë janë shpallur në kërkim për grabitjen e 110 milionë lekëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here